EIUCC

Trīs Latvijas klubi gatavojas startam Eiropas telpu čempionātā

Jau piektdien Dānijas pilsētā Herningā 48 Eiropas labākās frisbija komandas uzsāks dalību Eiropas telpu klubu frisbija čempionātā. To vidū arī trīs Latvijas vienības.

Trīs dienu garumā Dānijā par Eiropas čempionu titulu spēkosies 16 vīriešu, 16 sieviešu un 16 jauktās komandas. Latviju vīriešu divīzijā pārstāvēs Salaspils “Wild Things” un “Ventspils”, savukārt sieviešu konkurencē – Ogres “Moments”.

Salaspilieši, kas pirms četriem gadiem kļuva par Eiropas vicečempioniem, šogad sacensībās izlikti ar pirmo numuru. Viņi grupu turnīrā spēlēs ar beļģu “Mooncatchers”, vācu “Frizzly Bears” un turku “Zoom Ultimate”.

D apakšgrupa “Ventspils” pretinieki būs mājinieku “Aarhus Ultimate”, Zviedru “KFUM Orebro” un ukraiņu “Ukraine Open”.

Sievietēm “Moments” spēlēs C grupā kopā ar spēcīgo vācu “Heidees”, Liebritānijas “ExElle” un Austrijas “Catchup”.

Visas komandas piektdien aizvadīs trīs grupu spēles; katras grupas pirmā vietā automātiski iekļūs ceturtdaļfinālā, kamēr otrās un trešās vietas ieguvēji izslēgšanas turnīru sāks ar astotdaļfināla maču.

Pārstāvot ārzemju komandas, čempionātā startēs arī Arvīds Žanis Kārkliņš, kurš pievienojies jau minētajai beļģu “Mooncathers” komandai. Jauktajā divīzijās Igaunijas vienībās spēlēs Lāsma Kublicka un Santa Siņica, kas attiecīgi pārstāvēs “Tartu Ultimate” un “Ultimate Saku”.

Otrā Eiropas telpu klubu čempionāta uzvarētāji un pārējie medaļnieki tiks noskaidroti svētdien,