LFL

«Valmiera» iekļūst elitē; pēc pirmā apļa līderos «Wild Things 1»

Ar diviem Salaspils “Wild Things 1” panākumiem sestdien Ogrē noslēdzās pirmā apļa spēles Latvijas frisbija līgā vīriešiem. Trīs panākumi četrās spēlēs ir arī Rīgas “Hardcore Ultimate”, tomēr savstarpējā spēle vadībā ļauj atrasties salaspiliešiem. Tikmēr uzvaru otrajā grupā izcīnīja “Valmiera”, garantējot sezonas turpinājumu starp līgas vadošajām komandām.

“Wild Things 1” sestdien pieveica “Ventspils frisbija klubu” un  tiešos konkurentus “Hardcore Ultimate”. Tikmēr “Hardcore Ultimate” prata tikt galā ar Salaspils “Wild Things A”, kas bija līderi pēc pirmā posma. “Wild Things A” piekāpās arī “Ultimate Decision”, ļaujot Rīgas vienībai iegūt trešo vietu pēc četrām spēlēm.

Tikmēr bez panākumiem elitē palika ventspilnieki, kas jau pēc nedēļas aizvadīs maču pret “Sirocco”. Šajā spēlē tiks izšķirts, kura no komandām atlikušo sezonu turpinās elitē, bet kura – otrajā grupā.

Sestdien noslēdzās arī pirmā apļa spēles otrajā apakšgrupā, kur piecas uzvaras tikpat spēlēs guva “Valmiera”, automātiski iekļūstot elitē.

Otrajā vietā otrajā grupā palika “Sirocco”, bet trešie bija Ogres “NightWatch”. Ceturtajā vietā palika “Daugavpils Universitāte”, piktajā – Inčukalna “WildCats”, bet sestie ir debitanti “Valmiera-2”.

Latvijas frisbija līga turpināsies nākamajā nedēļas nogalē. Sestdien vīrieši aizvadīs trešo posmu, bet svētdien – sievietes otro.

Latvijas frisbija līgā vīriešiem startē 11 komandas, bet sievietēm sacenšas deviņas komandas – septiņas no Latvijas un pa vienai no Lietuvas un Igaunijas.

Rezultātus detalizētāk var apskatīt šeit