LFL

«Valmiera», «Wild Things» un «Hardcore Ultimate» paliek nepārspētas arī pēc otrā posma

Latvijas Frisbija līgas otrajā posmā sestdien divus panākumus izcīnīja “Valmiera”, tādējādi saglabājot perfektu bilanci arī pēc diviem aizvadītiem sabraukumiem. Savukārt svētdien svarīgu uzvaru izcīnīja Rīgas “Hardcore Ultimate”, kas tāpat kā Salaspils “Wild Things” pēdējo līgas kārtu uzsāks vienīgi ar uzvarām.

“Valmiera” dienu sāka ar uzvaru pār Ogres “Moments” ar 13:9, kam sekoja vēl pārliecinošāka uzvara pret “Salaspils FK” (13:8).

Tikmēr pie vienas uzvaras tika arī salaspilietes, kas ar 13:7 pieveica “KCN Rīgu”. Galvaspilsētas klubs savukārt ar 13:10 pieveica mājinieces Ogres “Momentu”.

Divi zaudējumi apdraudēja Ogres pozīciju elites grupā, tomēr pārspēlē viņas otro reizi sezonā prata pieveikt Igaunijas “Ultimate Saku” (13:10), tādējādi nosargājot savu pozīciju četru vadošo vienību grupā.

Svētdien Lielvārdē otro posmu aizvadīja vīriešu komandas. Svarīga spēli tajā uzvarēja Rīgas “Hardcore Ultimate”, kas ar 12:10 pārspēja tiešos konkurentus no “Ventspils”. Divos posmos Rīgas komanda izcīnījusi uzvaras visās sešās spēlēs.

Bez zaudējumiem spēlē arī “Wild Things”, kas svētdien pēc grūta pirmā puslaika ar 13:7 pārspēja “Ultimate Decision”, kā arī ar 13:5 sagrāva sava kluba juniorus.

Lieliska atspēlēšanās izdevās “Valmieras” vīriešu komandai, kas mača izskaņā atguvās no divu punktu deficīta un ar 11:9 pieveica jau minēto “Ultimate Decision”.

Izšķirošais posms paredzēts februāra ievadā.