EIUCC

«Ventspils» noslēdz Eiropas top10; latviešu leģionāriem pilns medaļu komplekts

Svētdien Dānijas pilsētā Herningā Eiropas telpu klubu frisbija čempionātu 10. vietā noslēdza “Ventspils”, bet divas pozīcijas zemāk palika Salaspils “Wild Things”. Sieviešu divīzijā 13. palika Ogres “Moments”. Savukārt ārzemju komandas pārstāvošie latvieši izcīnīja trīs godalgas.

“Ventspils” spēlē par 9. vietu ar 10:14 piekāpās mājinieku “Aarhus Ultimate”. Čempionātā ventspilnieki izcīnīja trīs uzvaras septiņās spēlēs.

Zaudējumu piedzīvoja ar Salaspils “Wild Things”, kas vien astoņu vīru sastāvā ar 14:17 zaudēja “Ukraine Open”. Arī salaspilieši čempionātu noslēdza ar trim panākumiem.

Uz pozitīvas nots čempionātu noslēdza Ogres “Moments”, kas ar 10:5 pieveica Vācijas “Heidees”. Ogreinietes uzvarēja četras no septiņām spēlēm, izcīnot 13. vietā.

Par čempioniem vīriešu divīzijā kļuva Arvīda Žaņa Kārkliņa pārstāvētā beļģu “Mooncatchers”, kas droši ar 17:11 pieveica Vācijas “VfL Gemmrigheim”. Bronza tika Zviedru “KFUM Örebro”.

Sievietēm aizraujošā finālā somu “Atletico” izšķirošajā punktā pieveica Zviedru “KFUM Örebro” (15:14). Uz pjedestāla zemākā pakāpiena stājās Austrijas “Catchup”.

Jauktajā divīzijā par čempioniem tika kronēti Lielbritānijas “Mighty Hucks”, kas zelta mačā ar 17:14 uzvarēja Lāsmas Kublickas Igaunijas “Tartu Turbulence”. Bronza tika citai Igaunijas vienībai “Saku Ultimate”, kuru pārstāv Santa Siņica.

Otrajā Eiropas telpu klubu čempionātā startēja kopumā 48 komandas – pa 16 katrā divīzijā.