EUCF

Video analīze: Britu treneris Šārdlovs izskata «Salaspils» panākumu Eiropas čempionāta

Kamēr frisbija treniņu opcijas ir ierobežotas, spēlētajiem ir iespēja vairāk laiku veltīt taktiskajiem risinājumiem un spēles analīzei. Britu treneris Fēlikss Šārdlovs no “Felix Ultimate” trešdien iesāka analizēt “Salaspils MIX” Eiropas klubu  čempionāta finālspēli pret Nīderlandes “GRUT”.

Trešdien Šārdlovs kopā ar Noa Brinkvortu izskatīja finālspēles pirmo puslaiku, bet piektdien tiks turpināts video ar otro puslaiku.

“Salaspils MIX” un “GRUT” pirmā puslaika analīze

Video tika aplūkoti gan dažādi taktiskie risinājumi, izskaidrotas epizodes, minēti ieteikumi, kā arī pat aplūkota spēlētāju individuālā tehnika.

2019. gada Eiropas klubu čempionāts septembra beigās risinājās Itālijā. Latvijas vienīgā pārstāvē čempionātā bija “Salaspils MIX” jauktā komanda, kas guva vēsturisku panākumu, kļūstot par pirmo Latvijas klubu, kas izcīnījis zeltu šāda mēroga sacensībās.

Šārdlovs ir britu frisbija treneris un spēlētājs, kurš vairākus gadus strādājis pie savas unikālās frisbija taktikas. Viņš arī iepriekš viesojies Latvijā, daloties ar savām zināšanām.