LFF Jaunumi

EIUCC

Visas trīs Latvijas komandas sasniedz Eiropas čempionāta astotdaļfinālu

Piektdien Eiropas telpu klubu čempionātu ar mainīgām sekmēm uzsāka Latvijas komandas. Visas trīs Latvijas vienības pārvarēja grupu turnīru, kvalificējoties astotdaļfināliem, kas paredzēti sestdien.

Ar pirmo numuru izliktie Salaspils “Wild things” čempionātu uzsāka ar 17:12 panākumu pret Vācijas “Frizzly Bears”, kam sekoja pārliecinoša uzvara pār turku “Zoom Ultiamte” (17:7). Pēdējā spēlē salaspiliešiem bija jāspēkojas ar vareno beļģu “Mooncatchers”, kas ātri vien pārņēma vadību, ko noturēja līdz pat spēles beigām (11:17).

Salaspils komanda grupā ieņēma 2. vietu. Sestdien astotdaļfinālā spēlēs pret somu “LeKi”.

Pārliecinoši čempionātu sāka arī “Ventspils”, kas pirmajā spēlē neatstāja nekādas cerības “Ukraine Open”. Mača galotnē ukraiņi rezultāta deficītu strauji sadeldēja, tomēr beigās kurzemnieki bija pārāki ar 16:12. Turpinājumā “Ventspils” ar 13:17 aiztina Zviedrijas “KFUM Örebro” pārākumu. Pēdējā spēlē grupas spēlē ventspilnieki  galotnē ielaida sešus punktus pēc kārtas, ar 12:15 zaudējot “Aarhus Ultimate”. Zaudējumu īpaši nepatīkamu padarīja fakts, ka dāņiem bija nepieciešams tieši šāds pārsvars, lai apsteigtu “Ventspili” grupas vērtējumā.

Sestdien “Ventspils” astotdaļfinālā tiksies ar vācu “VfL Gemmrigheim”.

Ar smagu zaudējumu turnīru sāka Ogres “Moments” sieviešu komanda, kas ar 7:17 zaudēja Austrijas “Catchup”. Ogreinietes pēc zaudējuma prata sasparoties un uzvarēt gan britu “ExElle” (16:13), gan vācu “Heidees” (14:8). Divas uzvaras deva otro vietu apakšgrupā.

Astodaļfinālā “Moments” tiksies ar vācu “Seagulls”.

Otrā Eiropas telpu klubu čempionāta uzvarētāji un pārējie medaļnieki tiks noskaidroti svētdien.