LFC

«Wild Things A» un «Valmiera» triumfē Latvijas telpu frisbija čempionātā

Salaspils frisbija komanda „Wild Things A” nedēļas nogalē Salaspils sporta namā izcīnīja trīs panākumus, triumfējot Latvijas telpu frisbija čempionātā. Sievietēm pēc gada pauzes labākās izrādījās „Valmiera” spēlētājas.

„Wild Things A” finālā ar 15:11 pārspēja Rīgas „Hardcore Ultimate”, kas sezonas gaitā bija saslaspiliešus pieveikuši trīs reizes.

Salaspils klubam Latvijas frisbija līgā izdevās ieņemt vien ceturto vietu, taču čempionātā viņi bija pārākie. Šī bija pirmā reize, kad Latvijas čempionātā uzvar komanda, kas pēc līgas rezultātiem neatradās vadošo trīs komandu vidū.

Sievietēm ne bez grūtībām pie kausa tika „Valmiera”, kas vispirms pusfinālā ar 12:11 pieveica „Salaspils FK 1”, bet vēlāk ar 15:13 zelta mačā tika pieveiktas „Salaspils FK A” spēlētājās. Zīmīgi, ka pērn Valmierā salaspilietes pārliecinoši prata pieveikt laukuma saimnieces.

Bronzu vīriešiem guva „Wild Things 1”, bet sievietēm „Salaspils FK 1”. Latvijas frisbija līgas uzvarētāji „Wild Things 1” sezonas pēdējā spēlē ar 13:8 pārspēja Rīgas „Ultimate Decision”, savukārt „Salaspils FK 1” ar 13:8 pieveica Ogres „Momentu”.

Vīriešiem piekto vietu izcīnīja „Ventspils Frisbija klubs”, sestie bija „Sirocco”, septītie – „Valmiera”, astotie – Ogres „NightWatch”, bet devīto vietu ieņēma Inčukalna „WildCats”, kas saspringtā mačā pieveica „Valmiera-2”.

Sievietēm piektās palika „Sirocco”, kas tikai par vienu punktu pieveica „Ventspils Frisbija klubu”. Septītās bija Inčukalna „WildCats” spēlētājas.