EIUCC

«Wild Things» un «Hardcore» sasniedz Eiropas čempionāta izslēgšanas turnīru, «Valmiera» pārvar grupu kārtu

Visas Latvijas frisbija komandas Eiropas telpu frisbija klubu čempionātā saglabājušas izredzes uz zeltu arī pēc otrās sacensību dienas. Salaspils “Wild Things” jau garantējuši ceturtdaļfinālu, bet Rīgas “Hardcore Ultimate” sestdien spēlēs astotdaļfinālā. Tikmēr “Valmieras” sieviešu komanda pārvarēja pirmo grupu turnīru, turpinot cīņu par vietu pusfinālā.

Salaspils “Wild Things” šodien ar 13:10 pārspēja “Kopenhāgenas frisbija klubu”, ar 12:13 zaudēja Lietuvas “Vorai” un ar 14:10 pārspēja beļģu “Mooncatchers”. Negaidītais zaudējums pret “Vorai” apdraudēja salaspiliešu izredzes izcīnīt pirmo vietu grupā, taču pozitīvākā punktu attiecība ļāva būt labākajiem.

Rīt potenciāli var notikt latviešu ceturtdaļfināls, jo “Wild Things” pretinieki būs Rīgas “Hardcore Ultimate” un “Aarhus Ultimate” mača uzvarētāji.

Piektdien rīdzinieki izcīnīja trīs panākumus – 14:10 pret ukraiņu “Madcaps”, 14:13 pret spēcīgajiem krievu “RealFive” un 11:7 pret vācu “Goldfingers”.

Tikmēr “Valmiera” grupu turnīru noslēdza ar zaudējumu “Helsinki Ultimate” (7:12), taču izšķirošajā mača latvietes ar 11:6 pieveica beļģu “Flying Rabbits”. Jaunās grupas pirmajā spēlē “Valmiera” ar 15:6 sagrāva “Seagulls”.

Uz jauno grupu “Valmiera” līdzi paņēma divus zaudējumus, taču viens panākums ļauj saglabāt izredzes uz vietu Top4 jeb pusfinālā. “Valmiera” atlikušas spēles pret Lietuvas “Drop That Smile” un Zviedrijas “Valkyria”. Latvietēm nepieciešama vismaz viena uzvara, lai cerētu uz vietu pusfinālā.

Čempionāts Dānijas pilsētā Herningā risināsies līdz svētdienai, tajā kopumā startē 16 vīriešu, 12 sieviešu un 16 jauktās komandas.

Atsevišķas spēlēs tiks translētas tiešraidē „Fanseat” straumēšanas platformā.